322

רונית חוגים

העבודה בתחום העיצוב והפקת אירועים החלה לרתק אותי במהלך השנים שהתגוררתי בניו יורק, שם ארגנתי אירועים לסקטור העסקי והפרטי, תוך הקפדה על איכות בלתי מתפשרת. בשובי ארצה, גיליתי שקיים ביקוש עצום לעיצוב והפקת אירועי בוטיק איכותיים ורצון לקבל שרות עם דגש על הפרטים הקטנים כגדולים ובסטנדרטים גבוהים כנהוג בחו”ל.

הקו המנחה שלי הוא להצליח להפיק אירוע מוצלח, מוקפד ויוקרתי בהתאם לתקציב הלקוח.
באפשרותי להציע ללקוחותיי את המענה האופטימאלי לתכנון ויצירת אירועים פרטיים ועסקיים בסגנון קלאסי וייחודי וזאת בשיתוף פעולה עם מיטב הספקים המובילים בארץ.

ההשראה שלי נובעת מיצירתיות, היכרות מעמיקה עם מגוון תרבויות ואהבה רבה למקצוע. לכן אני מקפידה תמיד לגוון, לחדש, להפתיע, לרגש ולהפוך כל אירוע לזיכרון בלתי נשכח.

כל אירוע “נתפר” באופן אישי, בהתאם לצרכיו, רצונותיו ובמסגרת תקציבו של הלקוח. התכנית נרקמת בשיתוף פעולה הדדי המלווה ביחס אישי, מסור וקשוב גם לפרטים הקטנים ביותר שעושים את ההבדל והופכים את האירוע למושלם.

במסגרת ההתקשרות, אני מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, משלב עיצוב ההזמנה המותאם לסגנון האירוע ומכניסה את המוזמנים לאווירה והלאה. אני מנחה את הלקוח בתהליך של בחירת מקום האירוע, שירותי הקייטרינג והתפריט, עיצוב, מיתוג, שירותי צילום סטילס ווידאו, מוזיקה, מופעי אמנים, אטרקציות ומתנות בהוקרה לאורחים.

ביום הגדול אני מקפידה להגיע למקום האירוע טרם הגעת הספקים ולעזוב לאחר אחרון האורחים. אני דואגת ומוודאת שהאירוע מתנהל כמתוכנן, תוך עמידה בלוח זמנים ובהתאם לצפיות, מזהה ומטפלת במקרים מיוחדים ומשאירה לכם רק ליהנות מהאירוע שלשמו התכנסתם.

error: תוכן זה הכולל מלל ותמונות מוגן בזכויות יוצרים אין להעתיק ללא אישור מפורש מרונית חוגי